BAŞKAN SEYFİ DİNGİL: TERÖRÜ LANETLİYORUZ

20170813baskanİskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Trabzon-Maçka’da gerçekleşen hain terör saldırısı ile ilgili kınama mesajı yayımladı.Belediye Başkanı Seyfi Dingil, terörün çirkin yüzünü bir kez daha gösterdiğini belirterek terörü lanetlediklerini söyledi.Trabzon - Maçka'da hain teröristlerle girilen çatışmada Bekbeleli hemşerimiz kahraman Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik’in şehit olduğu haberini derin bir üzüntü içerisinde öğrendiklerini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, mesajında şunları kaydetti:

“Ülkemizi bölmek parçalamak isteyen hainler hiç zaman hedefine ulaşamayacaktır. Hain terör olayını nefretle kınıyorum. Ülkemizin huzurunu, kardeşliğini ve bütünlüğünü hiç kimsenin bozmaya gücü yetmez, yetmeyecektir. Devletimizin terörle mücadelesi kararlılıkla sürecektir.
Millet ve Devlet olarak teröre karşı tek yürek ve tek ses olmaya devam edeceğiz. Milletimizin huzur içinde bir arada yaşama irademize sonuna kadar sahip çıkacağız. Allah milletimizin birlik ve beraberliğine kast edenlere fırsat vermesin. Şehidimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun”

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939