İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: YKS’DE ÖĞEENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM

20180626baskanİskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” gençlerimiz bizim geleceğimizidir” dedi. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, 30 Haziran ve 01 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavları (YKS) ile ilgili yazılı bir mesaj yayınladı. Üniversite döneminin, gençlerimizin eğitim ve sosyal hayatına yön veren en önemli süreçlerden birisi olduğunu belirten Başkan Seyfi Dingil, şunları kaydetti:

“Küçük yaşlarda başlayan uzun eğitim maratonu, öğrencilerimizin hayalini kurduğu mesleğe kavuşturacak olan üniversite giriş sınavlarına kadar devam etmektedir.

Sınav süreci, gece gündüz demeden çalışan, hem okul derslerini hem de sınav telaşını bir arada götüren öğrencilerimiz ve onların her zaman destekçisi olan aileleri ve öğretmenleri için önemli bir dönemdir. Öğrencilerimiz, bir yandan sınava sıkı bir şekilde hazırlanırken bir yandan da öğrenme sürecini direkt olarak etkileyen kaygı ve heyecanla baş etmeyi öğrenmektedir.

Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.”

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939