BAŞKAN SEYFİ DİNGİL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

20181015parke1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halka kalıcı hizmetler yapmanın gayreti içerisinde olduklarını belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Şahin Tepe bölgesinde devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Seyfi Dingil çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi.

Vatandaşlarla ile birlikte Şahin Tepe bölgesinde belediye ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Seyfi Dingil, gerek yol, gerek kaldırımlar, gerekse alt yapıdaki düzeltmeler yapıldıktan sonra, şehrin modern ve çağdaş anlamda vatandaşların daha kolay yararlanabileceği bir hizmet anlayışı içerisinde hizmete sunulacağını belirtti.

Başkan Seyfi Dingil,” Halkımıza iyi hizmet verme gayreti içerisindeyiz. Yolarımızı kaldırımlarımızı, sokaklarımızı güzel bir görüntüye kavuşturmanın gayreti içerisindeyiz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz özveri ile çalışıp işleri kısa zamanda bitirme gayreti içerisindeyiz. Bu sebeple öncelikli olarak işçilerimize ve çalışmalar sırasında bizlere anlayışlı davranan hemşerilerime çok teşekkür ediyorum" dedi.

ÖZVERİLİ BİR ÇALIŞMA YAPILIYOR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil” halkımıza kalıcı hizmetler yapmak istiyorum ve buna özen gösteriyoruz. Kent genelinde deforme olan tüm kaldırımlar yenileniyor. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Amacımız halkımıza en iyi hizmeti sunmaktır” şeklinde konuştu.

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939