ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

20180805fen4İskenderun Belediyesi tarafından başlatılan asfalt, kilit parke taşı döşeme çalışmalarının yanı sıra yayaların daha rahat yürüyebilmeleri için kaldırım döşeme çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Namık Kemal Caddesinde devam eden kaldırım yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

YIPRANMIŞ KALDIRIMLAR YENİLENİYOR
Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından planlanan program dahilinde yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor. Belirlenen programlar çerçevesinde yıpranmış kaldırımların yenileme çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı kent merkezinde bozuk olan kaldırımlar da vatandaşların daha rahat yürüyebilmeleri için çalışmalarını sürdüren fen işleri ekiplerimiz, kaldırımlarda karo taşı ile çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

HEDEF DAHA MODERN BİR KENT
Hedeflerinin daha modern bir kent olduğunu ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Sadece kent merkezinde değil diğer mahallelerimizde de fen işleri müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz yoğun bir çalışma içerisinde. Vatandaşlarımızdan gelen talepler, muhtarlarımızın görüş ve önerileri doğrultusunda çalışmalar ilerliyor. Şehir genelinin tümünde kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Kenti daha modern ve yaşanabilir kent haline getirme çalışmalarını sürdürecek” diye konuştu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939