İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN CAMİİ BAHÇESİNE PARKE TAŞI

20180805parke1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, camilere ve ibadethanelere imkânlar ölçüsünde hizmet etmeye devam ettiklerini belirtti.
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in talimatları ile Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Güzelköy Avlık Yayla Camiinin avlusunda parke taşı döşeme çalışması yapıyor.

CAMİLERİMİZİN İÇİ KADAR DIŞI DA ÖNEMLİDİR
Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Seyfi Dingil,” Belediye olarak camilerimizin iç temizliği yani genel temizliği ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Diğer yandan da vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda camilerimizin bahçelerinde de düzenleme çalışması yapıyoruz. Böylece mahalle sakinleri, cami ibadetlerini yaparken toz ve çamurdan kurtulmuş oluyor. Camilerimizin içi kadar dışı da önemlidir. Bizde camilerimiz için üzerimize düşeni yapıp, vatandaşlarımızın daha güzel temiz ortamlarda ibadetlerini yapmaları için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

HER NOKTAYA HİZMET GİDİYOR
Güzelköy Avlık Yayla Camiinin cemaatinden gelen talep üzerine parke çalışması başlattıklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Hedefimiz belediyemizin imkânları dâhilinde tüm yollarımızda asfalt ve parke çalışmalarını tamamlamak. Camilerimizden ve okullarımızdan gelen istek doğrultusunda da hizmet üretmeye gayret gösteriyoruz. Ekipler bu camimizde de bahçe ve çevre düzenlemesini hzılı bir şekilde gerçekleştiriyor” diye konuştu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939