İSKENDERUN BELEDİYESİ YENİ PARKLAR YAPMAYA DEVAM EDİYOR

20170807park1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kente yeni parklar kazandırmaya devam ettiklerini belirtti.İskenderun Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri tarafından İsmet İnönü Mahallesindeki yeni parkın yapım çalışmaları devam ediyor.

PARKIN YAPIMI TAMAMLANMAK ÜZERE

Parkın yapımının tamamlanmak üzere olduğunu belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Kente yeni yeşil alanlar oluşturmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalar kapsamında bir süre önce İsmet İnönü Mahallesinde yeni bir park için çalışma başlatmıştık. Parkın çevre duvarının örülmesinin ardından zemin parke döşeme çalışmaları büyük ölçüde bitti. Şimdi topraklama ve peyzaj çalışmaları yapılıyor. Aynı anda oyun gruplarının montaj çalışmaları devam ediyor” dedi.

YENİ PARKLAR YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

İskenderun genelinde yeni parklar yapmaya devam edeceklerini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Park yapımı tamamlandığı zaman hem çocukların hem de yetişkinlerin spor ve sosyal yaşantısını hareketlendirmek için modern, ferah alanlar oluşturulmuş olacak. Park yapım çalışmalarında,  öncelik olarak çocukların sağlıklı bir şekilde oyun oynayabilecekleri oyun alanları, yetişkinlerin kullanabileceği fitness alanları, basketbol sahaları, bank ve kamelyalar konulacak ”diye konuştu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939