TBMM İDARE AMİRİ KARASAYAR’DAN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET

20170907karasayar1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halka hizmet noktasında gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti. TBMM İdare Amiri ve AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Milletvekilimizle her zaman istişare halindeyiz. Bizlerin tek bir amacı var İskenderun halkına hizmet etmektir. Cumhurbaşkanımız, başbakanımız, bakanlarımız ve milletvekillerimiz İskenderun’a halka hizmet noktasında sağ olsunlar hep bizlere destek oldular. Hep birlikte İskenderun’u daha iyi yerlere getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Bu konuda sürekli istişare halindeyiz. Belediye olarak çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor ” dedi.
HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ
TBMM İdare Amiri ve AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, ise çalışmalarında Başkan Seyfi Dingil’e başarılar dileyerek,” Genelde hükümetimiz, yerel belediyemiz İskenderun ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Bizlerde İskenderun’a hizmetlerin gelmesi noktasında Ankara’da sürekli projeleri takip ediyoruz. İskenderun’a hizmetlerin gelmesi noktasında hiçbir sıkıntımız yok. Kamu kurum ve sivil toplum kuruluşları ile her zaman diyalog halindeyiz. Elbirliği ile aziz milletimize hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulundu.

Ziyarete AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939