İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: İŞKUR GEZİCİ MOBİL OTOBÜSÜ İSKENDERUN’DA

20171205iskur1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İŞKUR’un istihdam konusunda önemli çalışmalara imza attığını belirtti.Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İŞKUR İl Müdürü Ziya Yüksel ile birlikte İskenderun Atatürk anıt alanına gelen "İŞKUR Gezici Mobil Otobüsü"nde düzenlenen bilgilendirme programına katıldı.Düzenlenen program hakkında bilgiler veren Yüksel,  mobil hizmet aracının ülke genelinde birçok ile gittiğini belirterek, bu hizmet aracıyla kurum hizmetlerini tanıtmak ve vatandaşların hizmetlerden daha fazla faydalanmasının amaçlandığını kaydetti.

Başkan Seyfi Dingil ise gezici mobil hizmet aracıyla işveren ve iş arayanların buluşturulduğunu belirterek, böylelikle hizmetin vatandaşın ayağına getirildiğini söyledi.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Mobil hizmet aracında görev alan iş ve meslek danışmanları vatandaşları iş ve meslek alanlarında bilgilendirmelerde bulunuyor. Milli istihdam seferberliği ile tüm imkânlar devrede, hizmetler ihtiyaç sahiplerinin ayağına gidiyor.

Yapılan konuşmaların ardından İŞKUR Otobüsü “Çalışma hayatında milli seferberlik” kapsamında broşürler ve stantta danışmanlar aracılığı ile İŞKUR’un faaliyetleri anlatılarak farkındalık oluşturma noktasında bilgilendirmede bulundu.

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939