İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL:İDÇ SİTESİ İÇERİSİNDEKİ PARK YENİLENİYOR

20180211park1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Karayılan İDÇ sitesi içerisinde bulunan parkta yenileme çalışmalarının başladığını belirtti.Park Bahçe Müdürlüğüne bağlı ekipler, park içerisinde zemin düzenleme ve oyun gruplarının yenilenmesi için montaj çalışması yapıyor.

ÇALIŞMALAR KISA SÜRE TAMAMLANACAK

Parkın çok amaçlı olarak her yaştan insanın yararlanabileceği bir park alanı olacağını olan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” parkın içinde çocuk oyun grupları, fitnes aletleri ve oturma alanları yapılmaktadır. Çok amaçlı yapılan parkta dinlenme alanları ve oturma banları çalışmaları yapılarak kısa süre içinde hizmete açılması hedefleniyor” diye konuştu.

HERYERE HİZMET GİDİYOR

Geçmişte yapılan çoğu parkın sadece çocuklara yönelik olduğunu belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”İskenderun nüfus bakımından ve her yönden gelişen bir şehir. Bizlerde mahalle ikamet eden vatandaşlarımızın rahat bir nefes alabileceği yeni yaşam alanları oluşturuyoruz. Geniş bir yaşam alanının oluşturulduğu bölgede tüm diğer semt parklarında olduğu gibi yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, oturma grupları ve yeşil alanlar bulunuyor”diye konuştu.

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939