BAŞKAN SEYFİ DİNGİL: KIZILAY ANAOKULUNUN ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARINI YAPIYORUZ

20180211kizilay1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, eğitime destek olmak amacı ile okul bahçelerinin ve çevre düzenleme çalışmalarının devam ettiğini belirtti.İskenderun belediyesi fen işleri müdürlüğü ekipleri Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Metin Kıldış Kızılay Anaokulunun çevre düzenleme, okul içi parke ve kaldırım çalışmasını yapıyor.

KOORDİNELİ ÇALIŞIYORUZ

Okulların eksiklerinin giderilmesi noktasında yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”ilçe sınırları içerisindeki okullardaki eğitim kalitesinin üst seviyelere çıkarılması için koordineli olarak yapılan çalışmalar neticesinde, Belediye olarak üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Fen İşleri müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, ilçe sınırlarında bulunan okulların eksiklerinin giderilmesi ve daha rahat bir ortama kavuşturulması için çalışmalarını sürdürüyor “dedi.

EĞİTİME DESTEK OLUYORUZ
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “okul bahçeleri ve çevresinde ki sokakların asfaltlanmasının ve kaldırımlarının yenilenmesi öğrenciler açısından çok önemli. Sosyal belediyecilik anlamında belediyemizin imkânları ölçüsünde okullarımıza destek olmaya devam edeceğiz. En büyük yatırım insana olan yatırımdır. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın kaliteli ve düzenli bir ortamda eğitim almaları çok önemli” diye konuştu.

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939