İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL SAKARYA MAHALLESİNDE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

20180305parke1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kent genelinde yapılan çalışmalar ile kaldırımların daha modern hale geldiğini belirtti.Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Sakarya Mahallesi Muhtarı Mustafa Tuzluoğlu ile birlikte mahallede yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

ÇALIŞMALAR KISA SÜREDE TAMAMLANIYOR

Çalışmaların kısa süre de tamamlanacağını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Muhtarımız ile birlikte mahalle de eksiklikleri tespit ettik. Daha sonra ekiplerimiz çeşitli nedenle bozulan, tahrip olan yollarda ve kaldırımlarda çalışmalara başladı. Yaptığımız tüm faaliyetleri halkımızın ve muhtarlarımız ile ortak akıl çerçevesinde yapıyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmaları kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacak” dedi.

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR

Mahalle yapılmakta olan çalışmalar ile ilgili memnun olduklarını belirten Sakarya Mahallesi Muhtarı Mustafa Tuzluoğlu ise “Başkanımıza mahallede yaşanan sıkıntılar hakkında bilgiler verdik. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri ilettik. Hemen kendileri durum tespiti yaptırıp ilgili müdürlükleri hemen gönderdi. Ekipler hemen çalışmalara başladı. Yapılan çalışmalar sonucunda mahallemizde kaldırımlar daha güzel olacak. Yapılan çalışmalar dolayı Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939