BAŞKAN SEYFİ DİNGİL HALK GÜNÜNDE VATANDAŞLARI DİNLEDİ

20180305halk1İskenderun Belediyesi tarafından her hafta Salı günü düzenlenen 'Halk Günü' programında gelen vatandaşların sorunlarının ve taleplerinin dinlenip çözüme kavuşturulduğu belirtildi. İskenderun Belediyesi'nde her Salı 'Halk Günü' programı düzenlenerek gelen vatandaşların sorun ve talepleri dinleniyor.

SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

Halk günlerine vatandaşların yoğun ilgisinin yanında toplumun birçok kesiminden gelen kişilerinde olduğunu belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,"Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar halkımız ile birlik beraberlik çerçevesinde ilçemizi birlikte yönetiyoruz. Bizlere sorunlarını ileten vatandaşlarımıza anında cevap vererek, çözümler üretiyoruz. Bu çözüm yollarını yine vatandaşlarımız ile birlikte istişareler sonrasında ortaya koymaya özen gösteriyoruz.”dedi.

HALK GÜNÜNDEN VATANDAŞ MEMNUN

İskenderun’da “Halk Günü”nde birebir sorunlarını Başkan Seyfi Dingil’e iletme imkânı bulan vatandaşlar, devam eden bu uygulamadan memnun olduklarını ifade ederek, “İskenderun Belediye Başkanımıza bu uygulamadan dolayı teşekkür ediyoruz. Bu uygulama ile sorunlarımızı taleplerimizi Başkan beye ilettik. Sağ olsun bizimle yakından ilgilendiler. Kendisine ve ekibine böyle bir uygulama başlattıkları için teşekkür ediyoruz” şeklinde görüş beyan ettiler.

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939