BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL “ŞEHRİM 2023” OTOBÜSÜ İSKENDERUN'DA

20180411sehrim1Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Başkent Ankara’dan yolcu edilen ve birçok il merkezine konuşlanan “Şehrim 2023 Otobüsü” Antakya’dan sonra İskenderun’da vatandaşlarla buluştu. Şehre gelen otobüsü, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili ve çok sayıda vatandaş ziyaret etti.

Otobüs ile vatandaşların nasıl bir şehir ve çevrede yaşamak istediklerinin sorulduğunu belirten Başkan Seyfi Dingil, AK Partinin ortak akıl ve istişareye verdiği öneme değindi.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil,"AK Parti 2023 otobüsü şuan İskenderun’da ve bütün Büyükşehirlerde bu uygulama yapılıyor.2023 otobüsü şehrin kimliğini, geleceğini, tasarımları İskenderun halkından sorulacak. Bu proje ile Proje kapsamında ortak geleceğimiz olan şehirlerimizin mevcut durum analizlerini, dinamikleri ile ortaya çıkararak, kimlikli şehirler özgünlüğüne ulaştırmak amacıyla ortak aklın ortaya koyacağı bir çalışma modelini hayata geçiriyoruz. “dedi.

‘Şehrim 2023' vizyonu ile insanların hayallerini ve düşüncelerini kâğıda dökeceğini kaydeden Başkan Seyfi Dingil,“2023’te İskenderunlular neyi hayal ediyor? Neyi arzu ediyor buda elde veri olarak belirlenecek. Bu projeden dolayı başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm ilgili arkadaşlara teşekkür ediyorum. Samimi duygularla vatandaşın 2023 için ne düşüneceğini öğreneceğiz. Bu biz yerel yöneticilere de katkı olacaktır” diye konuştu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939