İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: İFTAR SOFRALARI VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

20180528ikele1Sahilde bulunan iskelede İskenderun Belediyesinin ev sahipliğinde hayırsever işadamları tarafından verilen iftar soflarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

DAYANIŞMAYA VE KAYNAŞMAYI ARTTIRIYOR

Başkan Seyfi Dingil,” Başı rahmet ortası mağfiret, sonu kurtuluş ayı olan mübarek Ramazan ayını idrak ediyoruz. Ülkemize, milletimize tüm İslam âlemine ve inananlara mübarek Ramazan ayının hayırlar getirmesini bir kez daha yüce Allah´tan niyaz ediyorum. Bizlerde vatandaşlarımızla birlikte orucumuzu burada açıyoruz. Bu tür organizasyonlar dayanışmaya ve kaynaşmayı arttırıyor. Ben buradan tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin.” dedi.
RAMAZAN’IN GÜZELLİKLERİNİ YAŞATIYORUZ

Her yıl geleneksel hale gelen iskelede kurulan iftar sofralarının vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Başkan Seyfi Dingil,” Allah milletimizin birlik ve beraberliğini bozmasın. Bu duygu ve düşüncelerimle bir kez daha tüm halkımızın Ramazanı Şerifinizi tebrik ediyorum ve Kadir Gecesi´ne ve bayram günlerine ulaşabilmeyi niyaz ediyorum.” şeklinde konuştu.

Başkan Seyfi Dingil, belediye olarak imkânlar ölçüsünde ihtiyaç sahibi vatandaşların yanlarında olmaya gayret gösterdiklerini de bildirdi.

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939