İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL:YILDIRIM TEPE TAZİYE EVİNİN YAPIMI HIZLA İLERLİYOR

20180710taziye1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Yıldırım tepe’de yapımı devam taziye evi projesinin hızla ilerlediğini belirtti.Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yapımı devam eden taziye evi projesi hakkında bilgiler verdi.

 

BİRÇOK HİZMETİ HAYATA GEÇİRDİK

Mahallede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Şuana kadar Yıldırım Tepe mahallemizde birçok hizmeti hayata geçirdik. Yaptığımız tüm hizmetlerde muhtarımızdan ve vatandaşlarımızdan görüşler aldık. Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar her mahalleye eşit hizmet götürmenin gayreti içerisinde olduk. Yıldırım Tepe mahallesinde büyük ihtiyaç duyulan taziye evi yapımını da başlattık” dedi.

ÇALIŞMALAR HIZLA SÜRÜYOR

Yapılan yer tespitinin ardından muhtarlık binamızın hemen yanına vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda çok güzel bir taziye evinin yapımına başlandığını belirten Başkan Seyfi Dingil,”Böylesine bir merkezi Yıldırım tepeye kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Halkımız burada kapalı alanda taziyelerini kabul edecekler. Şuanda taziye evinin dış duvarının örüm işlemleri yapılıyor” diye konuştu.

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939