BAŞKAN SEYFİ DİNGİL: İSKENDERUN’DA KURBAN SATIŞ YERİ HAZIR

20180809pazar1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’da kurban satış yerinin hazır olduğunu belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilçe tarım müdürlüğü ile ağır bakım merkezi arasındaki boş arazide kurulan kurban satış alanında incelemelerde bulundu.

ÇALIŞMALAR SON AŞAMADA

Başkan Seyfi Dingil,”kurban bayramına çok az bir süre kaldı. Belirlenen bölgeyi hayvan sahiplerine tahsis ediyoruz. Işıklandırma, çöp koteyneleri, su giderleri, yer çizgileri, otoparklar, WC ler ve numaralandırma çalışmaları bitti. Ekiplerimiz sahanın etrafını çevirdi. Vatandaşlarımız yapılan çalışmalar ile temiz ve düzenli bir ortamda rahatça kurban alımlarını yapabilir. Bölgede olması muhtemel trafik yoğunluğu içinde tedbirler alındı” dedi.

KURBANLIKLAR GELMEYE BAŞLADI

Kurbanlıların gelmeye başladığını belirten Başkan Seyfi Dingil,”Vatandaşlarımız akşamları da kurban alabilmeleri için ışıklandırma çalışması yaptık. Sahanın temizlik işleri periyodik yapılacak. Kurban sekim alanları da belirlendi. Kurbanlıkların sağlık kontrollerini de tarım müdürlüğü yapıyor. Böylelikle kurban almak isteyen hemşerilerimizin içleri rahat edebilir. Allah hepsinin kurbanını şimdiden kabul etsin." ifadelerini kullandı

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939