BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’DEN SEVGİ EVLERİNDE KALAN ÇOCUKLARA BAYRAM ÖNCESİ HEDİYE

20180809sevgi1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kimsesiz, yetim ve öksüz çocukların her zaman yanlarında olduklarını söyledi. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Hacı Pervin Tosyalı sevgi evlerinde kalan çocuklarla bir araya gelerek, bayram öncesi çeşitli hediyeler etti.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Kurban Bayramı öncesinde sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinden birisini daha burada gerçekleştirmenin mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Başkan Seyfi Dingil,” Belediye olarak imkânlar ölçüsünde her zaman yetim ve öksüzlere destek olmaya devam edeceğiz. Yetimlerle yan yana gelebilmek, onların başını okşayabilmek, onlara sevgi ve merhametle bakabilmek, şefkatle bakabilmek, hemhal olabilmek, bir olabilmek beraber olabilmek çok önemli” dedi. 

Belediye Başkanı Seyfi Dingil daha sonra Hacı Pervin Tosyalı sevgi evlerinde kalan çocuklarla yakından ilgilenerek, onlara oyuncak hediye etti.

Sevgi evleri yetkileri ve sevgi evinde kalan çocuklar ise Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939