HASSA VE KIRIKHAN İLÇE BAŞKANLARINDAN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET

20180913ziyaret2İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti teşkilatlarının her zaman halkın hizmetinde olduğunu belirtti. Hassa AK Parti Hassa İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “sorumluluk alanlarımız farklı olsa da bir tek sorumluluğumuz var, o da bu millete hizmet etmek. Bizler belediye nezdinde, sizler teşkilat nezdinde halka hizmet ediyorsunuz. Bizler yönetim kurulu üyelerimiz, kadın kolları üyelerimiz, gençlik kolları üyelerimiz, mahalle temsilcilerimizle birlikte her zaman çok güzel ve uyumlu bir çalışma içerisindeyiz” dedi.

Hassa AK Parti Hassa İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ise Hatay genelinde ilçe belediyelerine ve teşkilatlara nezaket ziyaretlerinde bulunduklarını belirterek, çalışmalarında Başkan Seyfi Dingil’e başarılar dilediler.

BEYAZAY DERNEĞİNDEN ZİYARET

Öteyandan Beyaz Derneği Mersin Beyazay Derneği Başkanı Gökhan Arsu’da İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ederek derneğin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939