BAŞKAN SEYFİ DİNGİL ÇEŞİTLİ PROĞRAMLARA KATILDI

20190102program2İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediye çalışmalarının yanı sıra, diğer zamanlarında kentimizde ve bölgemizde düzenlenen çeşitli etkinliklere, açılışlara, programlara, taziye ve geçmiş olsun ziyaretlerine katılarak vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Başkan Seyfi Dingil ilk olarak İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve İskenderun Teknik üniversitesi rektörü Türkay Dereli ile birlikte İSTE içerisinde düzenlenen kitap fuarını gezdi.

Stantları tek tek ziyaret eden Başkan Seyfi Dingil, fuarın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Ardından Prime Maal Avm'de İskenderun Teknik Üniversitesi İSTE tarafından düzenlenen İSTE-H2 aracının tanıtım kokteyline katılan Başkan Seyfi Dingil, yapılan projede hakkında bilgiler alarak üniversite görevlilerine çalışmalarda başarılar diledi.

Daha sonra Sakarya Mahallesi Muhtarı Mustafa Tuzluoğlu'na ziyarette bulunan Başkan Seyfi Dingil,”Muhtarımızla belediyemiz tarafından mahallede yapılmakta olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Sık sık mahalle muhtarlarımızı ziyaret ediyor, onların görüş, öneri ve düşüncelerini dinliyorum”şeklinde konuştu.

1 No'lu Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Şaban Kekeç'ide ziyaret eden Başkan Seyfi Dingil, esnafların her zaman yanlarında oldukları belirterek,”Kooperatif Başkanımız Kekeç’i ziyaret ederek belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler verdik. Esnaflarımızın her daim yanında olduğumuzu ifade ettik”diye konuştu.

Başkan Seyfi Dingil daha sonra kentteki taziye ve düğün törenlerine katıldı.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939