BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL’DEN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE PLAKET

20190303meclis24İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediye meclis üyeleri ile birlikte İskenderun halkına en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediye meclis toplantısı sonrasında belediye meclis üyelerine plaket takdim etti.

 

HALKA HİZMET İÇİN ÇALIŞTIK

Belediye meclis salonunda düzenlenen törende konuşan Başkan Seyfi Dingil,” “5 yıllık bir dönemin yaklaşık bir ay sonra sonuna gelmiş olacağız. İskenderun için hep beraber İskenderun Belediye Meclisinde AK Parti grubu, CHP Grubu ve Milliyetçi Hareket Partisi grubu meclis üyeleri olarak hizmet ettik inşallah halkımıza. Hepimizin ortak amacı bölge halkına en iyi hizmeti vermek oldu. Her zaman meclis üyelerimizin görüşlerini düşüncelerini önerilerine dinledik. Sorunlara ortak akıl çerçevesinde çözüm aradık” dedi.

HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Başkan Seyfi Dingil,”Bu 5 yıllık dönemdeki hizmetler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çok güzel bir birliktelik ve uyum oldu. Biz İskenderun’un menfaati olduğu zaman hep beraber, bir ve beraber olmayı, hep aynı şeyi seslendirmeyi ilke edindik. Burada da İskenderun kazanmış oldu.”diye konuştu.

Konuşmaların ardından İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil tarafından meclis üyelerine plaket takdimi yapılarak, hatıra fotoğrafı çektirildi.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939