İSKENDERUN BELEDİYESİ PARK-BAHÇE EKİPLERİ DAHA YEŞİL VE GÜZEL BİR İSKENDERUN ÇALIŞIYOR

20190311park1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, göreve geldikleri ilk günden bugüne kadar daha yeşil ve daha güzel bir İskenderun için çalıştıklarını belirtti. İskenderun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçemizi güzelleştirmek park, bahçe ve ana arterlere estetik bir görünüm kazandırmak için yoğun mesaisine aralıksız devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün şehrin estetiğine yaptığı katkılar, vatandaşlar tarafından da takdir topluyor.

İlçe genelindeki parklarda, yeşil alanlarda, kavşak ve refüjlerde yapmış olduğu ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmaları yapan ekipler, daha güzel, daha yeşil bir İskenderun hedefi doğrultusunda peyzaj, çevre düzenlemesi, yeşillendirme, yeşil alanlarda temizlik ve bakım çalışmalarının yanı sıra kendi serasında mevsimlik çiçeklerde de üretiyor.


Yaşanabilir modern bir şehir olmanın yanında yeşil alanlarıyla da zengin bir şehir görüntüsü hedeflediklerini ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “her alanda olduğu gibi peyzaj çalışmalarında da şehrimizi marka şehir haline getirmek için yoğun bir çaba sarf ettik etmeye devam ediyoruz. Halkımızı daha fazla ve daha güzel yeşil alanlarla buluşturmak için Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün tüm mahallerimiz de yürüttüğü peyzaj çalışmaları şehrimizin estetiğine ayrı bir hava katıyor. Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor "dedi.

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939