BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI ESNAF BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR

20190730esnaf1İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sabahları esnaf buluşmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,AK Parti Hatay Milletvekilİ Abdulkadir Özel ve AK Parti İlçe Başkanı Abdulkerim Güven ile birlikte yeni bit pazarı esnafı ile kahvaltı programında bir araya geldi. Sabahları esnaflarla çay-simit eşliğinde kahvaltı yapan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, paz meydanındaki yeni bit pazarı içerisinde birlikte kahvaltı yaptığı esnafların talep ve şikayetlerini dinledi.

GÖNÜL BİRLİKTELİĞİMİZ VAR

Başkan Tosyalı,"Attığımız her adımı gönül birlikteliği ile atıyoruz.İskenderun'un gelişmesi için bütün dinamikleri harekete geçirerek en sağlıklı çözümleri üretmeye çalışıyoruz. Bu maksatla esnaflarımız ve vatandaşlarımızla bir araya geldiğimiz sabah sohbetlerimizde ilçemiz için istişarelerde bulunuyoruz."dedi.

ESNAF BULUŞMALARI DEVAM EDECEK

Esnaf buluşmalarına devam edeceklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı," Bütün hizmetleri hemşehrilerimizin beklentilerini değerlendirerek yönlendiriyoruz. Sabahları birlikte yaptığımız kahvaltılarda, ilçemiz için yapılması gereken çalışmaları istişare etmiş oluyoruz. Sohbetlerimize konu olan olumsuzlukları yerinde inceleyerek meseleleri çözüme kavuşturuyoruz" şeklinde konuştu.

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939