İSKENDERUN BELEDİYESİ ŞEHRİN DÖRT BİR YANINDA ÇALIŞIYOR

20191008calisma1İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanındaki çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, vatandaşlara daha sağlıklı hizmet etmek adına kent merkezi ve diğer bölgelerde yoğun mesailerini sürdürüyor. Ekipler Bekbele, Bitişik Mahallesi Demen yaylası bölgesinde yol genişletme çalışması, Düğünyurdu ve Suçıkağı Mahallesi arasındaki alanda yol genişletme ve tesviye çalışması yapıyor.

Vatandaşlar, mahallelerindeki üstyapı çalışmalarından dolayı memnuniyetini dile getirirken İskenderun Belediyesi Fen İşleri ekipleri de planlanan program doğrultusunda çalışmaları devam ettiriyor.

ÇALIŞMALAR PERİYODİK DEVAM EDECEK

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Halkımıza hizmet noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Muhtarlarımız ile istişare halindeyiz. Muhtarlarımız ile koordineli bir şekilde mahallelilerimizin ihtiyaçlarımız belediyemizin imkânları ölçüsünde yapıyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri, görüşleri ve önerileri bizler için çok önemli. Vatandaşlarımızda yapılan hizmetlerden dolayı bizleri teşekkür ediyorlar. Halkımızın memnuniyeti çok önemli” diye konuştu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939