İSKENDERUN BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ DENİZCİLER’DE YOLLARA KİLİTLİ PARKE DÖŞÜYOR

20170313parke1İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kent genelinde ihtiyaç duyulan bölgelerde yollara kilitli parke taşı döşüyor. Ekipler Denizciler’de yeni açılan ve ihtiyaç duyulan tüm yollarda kilitli parke döşeyerek vatandaşların çamur ve toz sıkıntısından kurtarıyor. Kış aylarında da çalışmalarına ara vermeden devam eden İskenderun Belediyesi Fen İşleri ekipleri, havaların ısınmasıyla birlikte çalışmalarını artırarak sürdürecek. 

ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin Denizciler Mahallesi'nde yürüttüğü yollara kilitli parke taşı döşeme çalışmaları hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Denizciler mahallesinde Fen İşleri ekiplerimiz son sürat çalışmalarına devam ediyor. Yeni yapılanmanın artmasıyla birlikte doğan yol ihtiyacını karşılamak için yol açtıklarını ve alt yapısı biten yollarda da vatandaşların mağdur olmaması adına kilitli parke döşeyerek toz ve çamurdan kurtarmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

YENİ YOLLAR AÇACAĞIZ

Başkan Seyfi Dingil,” Kış aylarında da Fen İşleri ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışarak ilçemize yeni yollar kazandırdık. Kış aylarının bitmesiyle birlikte ekiplerimiz çalışmalarını hızlandıracak ve alt yapısı biten yollarda kilitli parke döşeyecek, bunun yanında ihtiyaç tespiti yaparak yeni yollar da açacağız. Biz vatandaşlarımızın hiçbir şekilde mağdur olmaması için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. “diye konuştu.

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939