BAŞKAN SEYFİ DİNGİL DENİZCİLER ESNAFINI ZİYARET ETTİ

20170318denizciler1Belediye Başkanı Seyfi Dingil çeşitli programlar ve düzenlediği ziyaretlerle halkın içinde olmaya devam ediyor. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, esnafların her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Denizciler’ de esnafı ziyaret ederek belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

İlçe genelinde esnaf ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanı Seyfi Dingil, çalışmaları anlatarak vatandaşın ve esnafın talep, öneri ve isteklerini dinliyor. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, esnaf ziyaretleri esnasında alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti.

İNSAN ODAKLI ÇALIŞIYORUZ

İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil," Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle İskenderun’u geleceğe hazırlıyoruz. “dedi.

HİZMETLER DEVAM EDECEK

Hizmetlerin artarak devam edeceğini ifade İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek İskenderun’u daha yaşanabilir bir şehir haline getirme gayretindeyiz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz devam edecek çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor" diye konuştu.

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939