İSKENDERUN BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ GÜVENLİ VE HUZURLU BİR İSKENDERUN İÇİN ÇALIŞIYOR

20170413zabita1İskenderun Belediyesi Zabıta Ekipleri, ilçe genelinde kurallara uymayıp gürültü kirliliğine yol açan seyyar hurda toplayıcılarına göz açtırmıyor. İlçe halkının sağlığını huzurunu ve güvenliğini tehlikeye sokacak her türlü uygulamaya karşı 7/24 denetimlerini sürdüren Zabıta Ekipleri, seyyar hurda satıcıları ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Çevreye verdiği görüntü ve gürültü kirliliği tespit edilen hurdacılara göz açtırmayan Zabıta Ekipleri, vatandaşın beğenisi topluyor.

VATANDAŞLARIMIZ MEMNUN

İskenderun Belediyesine denetimler için teşekkür eden vatandaşlar ve esnaflar,”İskenderun Belediyemize çok teşekkür ediyorum. Zabıta Ekiplerimizi aradığımız da bizlerin ihbarlarına dönerek sorunlarımızı çözüme kavuşturuyor. Trafik güvenliğini bozan ve çevre kirliğine neden olan hurda toplayıcılarına yönelik denetimlerden memnunuz. İskenderun Belediye Başkanımız Sayın Seyfi Dingil’e duyarlı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.”şeklinde görüş beyan ettiler.

HALKIMIZIN HER DAİM HİZMETİNDEYİZ

İskenderun halkının her daim hizmetinde olduklarını ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise yaptığı açıklamada,”7/24 halkın hizmetindeyiz. Vatandaştan gelen ihbar ve şikâyetleri de göz önünde bulunduran ve en kısa süre de geri dönüş yapmaya çalışan İskenderun Belediyesi Zabıta Ekiplerimiz, 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Zabıta Ekipleri ulaşmak isteyen vatandaşların belediyemizi araması ve sorunu anlatması yeterli oluyor. “diye konuştu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939