İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: İSKENDERUN’DA HER NOKTAYA HİZMET GİDİYOR

20170511parke1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’da her noktaya eşit hizmet edildiğini belirtti. İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin en ücra köşesine kadar hizmet götürüyor.

HER YERE EŞİT HİZMET

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Gültepe Mahallesinde ihtiyaç olan bölgeler kilit parke taşı ile döşeniyor. İskenderun Belediyesi olarak imkan ve hizmetlerin tamamını her mahalleye eşit bir şekilde götürüyoruz. Ekiplerimiz hummalı bir çalışma yürütüyor. İlçenin her noktasında yaşayan vatandaşların daha iyi hizmet alması ve daha yaşanabilir bir kentte yaşaması için gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Mahallelerimizde kilit taşı çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor“dedi.

GÜLTEPE’DE PARKE ÇALIŞMASI YAPILIYOR

Başkan Seyfi Dingil,”Kilit parke taşı döşenmedik mahalle bırakmayacağız. Parke taşı döşeme işlemi program dâhilinde devam edecek. Göreve geldiğimiz günden bu yana hava koşulları elverdiğince ilçemizde mahallelerde önemli hizmetlere imza attık. İlçe halkımızla el ele vererek daha güzel, daha yaşanabilir bir ilçe hedefimize ulaşacağımızdan hiç kuşkumuz. Yapılan çalışmalardan halkımız da oldukça memnun’ diye konuştu.

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939