GÜZELKÖY MUHTARLIK BİNASININ BAKIMI YAPILIYOR

20170515muhtar1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarlar ile her zaman iletişim halinde olduklarını belirtti.İskenderun Belediyesi vatandaşların daha iyi hizmet almalarına, muhtarlarında daha iyi şartlarda hizmet vermelerine olanak sağlıyor.İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Güzelköy (AKÇAY) Mahallesi muhtarlık binasında bakım, onarım ve yenileme çalışması yapıyor.

İskenderun Belediyesi muhtarların ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve rahat bir ortamda çalışmalarını sağlayacak, aynı zamanda vatandaşların daha iyi şartlarda hizmet almalarını sağlayacak modern muhtarlık hizmet binalarına büyük bir önem veriyor.

AMACIMIZ EN İYİ HİZMET VERMEK

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” İskenderun’da 45 tane mahallemiz var. Birçok mahallemize muhtarlık binası yaptık. Yapmaya devam ediyoruz. Var olan muhtarlık binalarının ise bakım, onarım, yenileme çalışmalarını yapıyoruz. Vatandaşlarımızın muhtarlıklarla olan işlemleri daha kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Güzel köy mahallesinde de çalışmalarımız devam ediyor. Amacımız vatandaşlarımıza en iyi hizmet vermektir” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939