06.02.2017 PAZARTESİ GÜNÜ ALINAN MECLİS KARARLARI

20170207meclis1İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere Belediye Meclis Salonunda İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil başkanlığında toplandı. Düzenlenen meclis toplantısı öncesinde bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun halkının hizmetine en güzeline layık olduğunu belirterek” Bizim işimiz halka hizmet başka bir işimiz yok. Laf üretme değil hizmet etme gayretindeyiz. Belediyemiz tarafından yapılan çalışmaları her gün inceliyoruz. Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alıyoruz. Varsa yapılması gerekenler anında müdahale ediyoruz. Her mahalleye her bölgeye eşit hizmet götürme gayretindeyiz. Sizlerin de görüşleri önerilerini önemsiyoruz. Belediyemizin imkânları ölçüsünde toplumun her kesimine hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz.” dedi.

 

Yapılan gündem dışı konuşmaların ardından gündemde bulunan maddeler görüşüldü.

G Ü N D E M:

1-   Belediyemizin 2017 Yılı Ücretler Tarifesinin 775 Sayılı Yasaya göre verilecek tapulardan arsa bedellerinin m2’sinden Peşin Para ile Satılan Taşınmaz Gelirlerinin uygulanması hususunun Meclisçe görüşülmesi ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifi, oy birliği ile kabul edildi.

2-   1. Mıntıka 2113 nolu parsele yönelik çizilen 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği teklifi hakkındaki İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi, komisyon raporunun yetişmemesi nedeni görüşülemedi.

Son olarak Meclis Mart ayında toplanmak üzere kapatıldı.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939