BAŞKAN TOSYALI SAHİL BANDINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

20190509inceleme1İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için yoğun bir gayret gösterdiklerini belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belediye Başkan yardımcıları Ahmet Keskin ve Kemal Nadir Ünal ile birlikte sahil bandında incelemelerde bulundu. Halka hizmet için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,”Vatandaşlarımızın özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde kullandığı sahil bandımızda bir takım düzenlemeler yapacağız. Güzel olan sahilimizi daha güzel hale getirebilmek için yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Öncelikle sahilde bulunan yeşil alanların ve parkların genel bir bakımı yapılacak. Ardından yürüyüş yollarının bakımı yapılacak. Yeşillendirme ve peyzaj çalışmaları ile sahilimizi daha güzel bir hale getireceğiz” dedi.

 

Sahilde yürüyüş ve gezinti yapan vatandaşlarla da sohbet eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, vatandaşların talep istek ve önerilerini de dinledi.

Yapılması gereken düzenlemeler içinde ilgili Başkan yardımcılarına ve daire müdürlerini görevlendiren Başkan Fatih Tosyalı, “Gerekli bakım ve düzenlemelerin yapılması ile

İskenderun’un gerdanlığı sahil şeridini daha güzel ve kullanışlı hale getireceğiz. Vatandaşlarımız en iyi hizmete layık ve biz de elimizden gelenin en iyisini yaparak vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti sunacağız'' şeklinde konuştu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939