İSKENDERUN BELEDİYESİ PARK BAHÇE EKİPLERİ SAHİL ŞERİDİNDE YEŞİL ALANLARIN BAKIMINI YAPIYOR

20190509park1İskenderun Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğüne bağlı ekipler kent genelinde çalışmalarını sürdürüyor. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın talimatları ile Park Bahçe Müdürlüğüne bağl ekipler sahil bandında yeşil alanların ve refüjlerin bakım onarım ve düzenleme çalışmalarına başladı.

DAHA YEŞİL BİR İSKENDERUN

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,“ sahil bandında park bahçe müdürlüğü ekiplerimiz titiz bir çalışma başlattı. Şehir genelinde bulunan tüm yeşil alanlarda bakım çalışmaları devam ediyor. Ekiplerimiz tüm park ve yeşil alanlarda bakım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Daha temiz, daha yeşil bir İskenderun çalışmalar sürecek” dedi.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Park Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin özenle ve titizlikle çalışma yaptığını ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Ekiplerimiz ayrıca sahilde bulunan yeşil alanlarda çim biçme, yabani ot temizliği ağaç budama, parklarda kumlama ve toprak tesviye çalışmalarını gerçekleştiriyor. Şehir içinde yapılan çalışmaların tamamlanmasının ardından ekiplerimiz diğer mahallelerde de benzer çalışmaları yapacaklar” diye konuştu.

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939