İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI:SAHİLDE ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ BAŞLADI

20190511servisİskenderun Belediyesi, sahilde ücretsiz servis hizmeti gerçekleştiriyor. Ücretsiz servis hizmetinde vatandaşların rahat bir şekilde sosyal tesislere ,park ve oyun alanlarına gidip gelmeleri sağlanıyor.

HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

İskenderun Belediyesi olarak her zaman halkın hizmetinde oldukları belirten Başkan Fatih Tosyalı,"Özellikle yaz aylarında vatandaşlarımızın yoğun bir şekilde kulandığı İskenderun'umuzun sahil bandında yaşlı vatandaşlarımızın sosyal tesislere ve çocuklu ailelerimizin park ve oyun alanlarına ulaşımda zorluk çektiğini fark ettik. Bizde halkımızın rahatı ve huzuru için böyle bir projeyi gerçekleştirdik.Servis aracımız hergün saat 09:00 - 23:00 saatleri arasında; sahil spor kompleksinden (Merkez Bankası karşısı), Belediye 5 nolu sosyal tesislerimize kadar ring halinde hizmet vermektedir"dedi.

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR
Ücretsiz ulaşım hizmetinden memnun olan vatandaşlar ise “İskenderun Belediyemizin yapmış olduğu bu uygulamadan çok memnunuz. Bu proje bizler için çok iyi oldu. Bu hizmeti hayata geçiren belediye başkanımız Fatih Tosyalı'dan Allah razı olsun” şekinde görüş beyan ettiler.

 

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939