BAŞKAN TOSYALI’DAN ŞEHİTKÂMİL BELEDİYESİNE ZİYARET

20190513sehit1İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “şehrimizi güzel bir geleceğe yine hep birlikte taşıyacağız” dedi. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkan yardımcıları Gaziantep ili Şehitkâmil İlçe Belediyesine ziyarette bulunarak Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile bir araya geldi.

PROJELERİ VE HİZMETLERİ YERİNDE İNCELEDİK

Başkan Rıdvan Fadıloğlu ile belediye hizmetlerinde yapılan proje, çalışmalar ve faaliyetler hakkında görüş alış verişinde bulunan Başkan Fatih Tosyalı,” Şehitkâmil belediye başkanımız ile birlikte yapılan projeleri ve hizmetleri yerinde inceledik. Bu ilçemizde özellikle park bahçe konularında oldukça iyi hizmetler var. Bizlerde İskenderun’da yeni parklar ve yeşil alanlar oluşturacağız. Güzel olan İskenderun’umuzu daha güzel hale getirmek için gayret gösteriyoruz” dedi.

VERİMLİ BİR ZİYARET OLDU

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ilerleyen zaman diliminde Türkiye’nin birçok yerinde bulunan farklı örnek projeleri yerinde inceleyeceklerini belirterek,”Şehitkâmil Belediyesi'nin ilgi gören ve büyük beğeni toplayan parklarını ve mesire alanlarını yerinde görmek ve incelemek son derece verimli oldu. Gününü bizlere ayırarak parklar hakkında bilgi veren Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Başkan Yardımcısı Murat Özgüler'e teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939