GÜRCİSTAN’DAN GELEN HALK OYUNLARI EKİBİNDEN İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA ZİYARET

20190705gurcistan1İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,5 Temmuz Festivaline şehir dışından gelen çok sayıda vatandaşın yoğun bir ilgi gösterdiğini belirtti.

5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali çerçevesinde İskenderun Belediyesinin davetlisi olarak kentimize gelen Gürcistan Halk Dansları Akhali Taoba ekibi ve İskenderun Körfez Rüzgarı Halk Dansları Koordinatörü Hakan Şahan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Festival çerçevesinde tüm konuklarımızı ve misafir etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.5 Temmuz Kültür sanat ve turizm festivalimizi ilerleyen yıllarda daha geniş tutma hedefindeyiz. Belediye olarak sosyal ve kültürel etkinler düzenlemeye devam edeceğiz. Hoş geldiniz sefalar getirdiniz” şeklinde konuştu.

Halk oyunları ekipleri oyuncuları da tek tek söz alarak, İskenderun’da olmaktan mutlu olduklarını belirtti.

İskenderun’da çok iyi karşılandıklarını ifade eden halk oyunları ekibi davetinden dolayı Başkan Tosyalı ’ya teşekkür etti.

Başkan Tosyalı, halk oyunları ekibine katılımlarından dolayı teşekkür ederek, çeşitli hediyeler verdi.

Halk oyunları ekipleri de Başkan Tosyalı’ ya ülkelerine özgü hediyeler takdim ederek, gördükleri misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939