EĞİTİME HER ZAMAN DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

20191222egitim1İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye olarak imkânlar ölçüsünde eğitime her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İlçe Milli eğitim müdürlüğü binasında düzenlenen değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlıklı ortamlarda iyi bir şekilde eğitim almalarının önemine değindi.

Başkan Tosyalı,” Bir millet ancak eğitimli bireyler sayesinde ilerler. Bizlerde bu anlamda imkânlar doğrultusunda, okullarımıza, öğrencilerimize destek olmaya çalışıyoruz. Düzenlenen etkinliklere katılarak öğrencilerin, velilerin, eğitimcilerin sorunlarını dinliyor, çözümleri için uğraş veriyoruz” dedi.

Kamu kurum ve kuruluşlarla ile her zaman iletişim halinde olduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı, ”Sık sık okullarımızı ziyaret ediyor, öğrencilerimiz ile bir araya geliyoruz. Okullarımızın çevre düzenlemelerinin yapıyoruz. İskenderun Belediyesi olarak geleceğin teminatı olan gençlerimizin daha nitelikli koşullarda eğitim imkânlarından yararlanabilmeleri için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Toplantıda ilçede ve okullarda yapılması planlanan eğitim hizmetleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939