ŞEHRİMİZE KALİTELİ HİZMET SUNMANIN GAYRETİNDEYİZ

20191225toplanti1İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, şehrimize kaliteli hizmet sunmanın gayreti içerisinde olduklarını belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti İl Teşkilatına ve İskenderun İlçe teşkilatına ziyarette bulunarak yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

İLETİŞİM HALİNDEYİZ

İskenderun’un gelişimi ve kalkınması noktasında öneri ve düşüncelere açık olduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Sık sık teşkilatlarımıza ziyaretlerde bulunuyoruz. İl Başkanımız, milletvekillerimiz, ilçe başkanlarımız, meclis üyelerimiz, yönetim kurulu üyelerimiz ve kıymetli teşkilat mensuplarımız ile bir araya geliyor çalışmalarımız hakkında bilgiler aktarıyoruz. Amacımız şehrimize daha iyi yönde hizmet etmektir ”dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDEYİZ

İskenderun halkının hizmetin en güzeline layık olduğunu belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Bizlere her zaman güç veren sevgili hemşerilerimize bizlerin her zaman yanında olan teşkilatımıza çok teşekkür ediyorum. Sizlerin bu noktadaki görüşleri, düşünceleri çok önemli. Her zaman belediyemizin kapısı sonuna kadar açıktır. Allah bu birlik ve beraberlik ruhumuzu bozmasın “şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939