KURUMLARIMIZ İLE İŞBİRLİĞİ HALİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

20191227ogretmen1İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “kurumlarımız ile işbirliği halinde olmaya devam edeceğiz” dedi. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belediye Sosyal Tesisi-Öğretmenevine ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Öğretmenevi yetkilileri ile başlayan hizmetler hakkında bilgiler alan Başkan Fatih Tosyalı, ” Belediyemiz ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında imzaladığımız protokol çerçevesinde
eğitim camiası ve İskenderunlu hemşerilerimizin hizmetine açılan Belediye Sosyal Tesisi - Öğretmenevini ziyaret ettik. Öğretmenevi yetkililerine hayırlı olsun dileklerimizi ileterek çalışmalarında kolaylıklar diledik.

FARKLI PROJELER HAYATA GEÇECEK

Başkan Fatih Tosyalı,” Kıymetli hemşerilerimize daha iyi daha kaliteli hizmet noktasında diğer kurumlar ile de farklı projeleri hayata geçireceğiz. Tüm bu çalışmalar İskenderunlu hemşerilerimize en iyi hizmeti verebilmek içindir ”diye konuştu.

Başkan Fatih Tosyalı, daha sonra öğretmenevi yetkilileri ile birlikte verilmekte olan hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939