BAŞKAN FATİH TOSYALI,İSKENDERUN GÜÇ BİRLİĞİ TOPLANTISINA KATILDI

20191230guc1İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,İskenderun'un her yönden gelişmesi noktasında büyük bir gayret gösterdiklerini belirtti. Başkan Fatih Tosyalı,İskenderun Organize Sanayi Bölge Başkanlığında düzenlenen "İskenderun Güç Birliği Topantısına katıldı. 

Düzenlenen toplantıya İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Abdulkadir Özel, CHP Hatay Miletvekili Suzan Şahin, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Varlık Fonu Üyesi Fuat Tosyalı, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, OSB Başkanı Ayhan Tosyalı, İSİAD Başkanı Recep Atakaş, MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Abdullah Bozatlı, DTO Başkanı Kemal Kutlu, AKİB Başkanı Uğur Ateş ve işadamları katıldı.

Belediye BaşkanI Fatih Tosyalı,"Toplantıda İskenderun'umuzun gelişmesi ve kalkınması noktasında görüş alışverişinde bulunduk.Genel değerlendirmeler ve çeşitli konularda istişareler yaptık.Güç birliği toplantılarımız devam edecek.Toplantıda alınan kararların bölgemiz ve İskenderun'umuz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İskenderun'a değer "şeklinde konuştu.

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939