MEB BAKANI SELÇUK’TAN BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA ZİYARET

20200111meb1Bir dizi ziyaret ve program için ilimize gelen Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ve beraberindeki heyet İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret ettiler. Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ve beraberindeki heyeti Belediye başkanı Fatih Tosyalı ve belediye başkan yardımcıları belediye binası önünde çiçekle karşıladı.

EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Bir dizi ziyaret ve program için ilimize gelen Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ziya Selçuk'u beraberindeki heyet ile birlikte belediyemizde konuk ettik. Sayın Bakanımıza kentimiz, belediyemizin çalışmaları ile ilgili bilgiler vererek belediye olarak eğitime her zaman destek olacağımızı ifade ettik.
Sayın Bakanımıza ziyaretleri için çok teşekkür ediyor başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz” dedi.

BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA TEŞEKKÜR

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ise İskenderun’da olmaktan dolayı memnun olduklarını belirterek,” Sık sık illerimize ilçelerimize ziyaretlere bulunuyoruz. Bu çerçevede belediye başkanlarımızı ziyaret ediyor çalışmalar hakkında bilgiler alıyoruz. Millî Eğitim Bakanlığı olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en iyi şartlarda yetişmesi, geleceğe umutla bakmaları için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İskenderun Belediye Başkanımıza da eğitime desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaret sohbet ortamında devam ederken ilçedeki eğitim çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939