BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI MAHALLE BULUŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

20200713baskanİskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Çınarlı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Çınarlı Mahallesi Muhtarı Necati Bahriyeli, mahalle sakinleri ve bölge muhtarları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini dinledi.

ÇINARLI MAHALLESİNDEYİZ

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Çınarlı Mahallesinde Muhtarımız Necati Bahriye'linin davetine icabet ederek çok kıymetli muhtarlarımız ve mahalle sakinlerimiz ile bir araya geldik. Bölgede Belediyemiz tarafından yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında istişarelerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Vatandaşların sorunlarını dinlemek, yerinde incelemek ve çözüm için istişarelerde bulunmak amacıyla mahalle buluşmaları düzenlediklerini belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bu vesileyle vatandaşların taleplerini birinci ağızdan dinleme fırsatı bulduklarını söyledi.

Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar ise bölgede yapılan ve yapılmakta olan çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

Ziyarette Başkan Tosyalı, muhtarların ve vatandaşların istek, öneri ve düşüncelerini dinledi.

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939