YAYLA SAKİNLEREN BAŞKAN TOSYALI'YA HİZMET TEŞEKKÜRÜ

20210816yaylaİskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,kentin her noktasına hizmet götürdüklerini belirtti.Başkan Fatih Tosyalı,AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel,AK Parti ilçe Başkanı Abdulkerim Güven ve meclis üyeleri ile birlikte İskenderun'a bağlı yaylalarda vatandaşlarla bir araya geliyor. Yayla sakinleri ise ,Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'ya yaylalara yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Vatandaşlar yaylalarda bir çok noktaya ilk kez asfalt yapıldığını belirterek,"yaylalarımızın yol sorunu çözülüyor.İskenderun Belediyesinin hizmetlerinden çok memnunuz. Başkanımıza ve ekibine fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz’’ şeklinde görüş beyan ettiler.

SİZLER İÇİN VAR GÜZÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Toplantıda mahalle sakinlerinin isteklerini de dinleyen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise “Halkımız için var güzümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Tosyalı," Her toplantıda da bahsettiğim gibi asfaltsız yol kalmayacak diyoruz ve bunun için gece gündüz bunun için çalışıyoruz. Yaptığımız yol ve yatırımlarında kalıcı olmasına dikkat ediyoruz. Alt yapısını tamamladığımız yolları belirli bir program dahilinde asfaltlıyoruz. Ziyaretlerimizde ayrıca değerli hemşerilerimizin görüş öneri ve düşüncülerini de dinliyoruz" diye konuştu.

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939