BAŞKAN TOSYALI’DAN ÜÇ AYLAR VE REGAİB KANDİLİ MESAJI

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, üç ayların başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, mesajında şunları kaydetti: “İslam âlemi olarak yeni bir manevi iklime girdik. Üç aylar, bin aydan daha hayırlı ve mübarek olan Ramazan ayını da içinde barındırır. Yüce Yaradan’ın biz kullarına rahmet ve mağfiret kapılarını açtığı gecelerin başında gelen kandiller; manevi duygularımızın yeşerdiği, kalplerin birbirlerine yaklaştığı, hoşgörü, paylaşma ve dayanışma duygularımızı en üst seviyeye çıktığı müstesna gecelerdir.

Bu ayların habercisi de Regaib Kandilidir. Bütün İslam âlemi için iyi bir fırsat olan bu geceyi çok iyi değerlendirmeliyiz. Herkesin rahmet ve mağfiret kapılarının açıldığı bu müstesna gecelerin feyiz ve bereketinden en güzel şekilde yararlanmasını Allah’tan niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta İskenderunlu hemşerilerimiz olmak üzere mübarek Üç aylar’ın ve Regaib kandilinin ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine bereket, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini yüce Allah'tan niyaz ederim.
Rabbim Ramazan ayına kavuşturmayı cümlemize nasip eylesin.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939