İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

20170308mart1İskenderun Belediyesi Dünya Kadınlar günü nedeni ile kutlama etkinliği düzenledi. Belediye Halk Gazinosunda düzenlenen etkinliğe İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gül Nalcı, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Söylemez ve kadın kursiyerler katıldı. Düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan Meltem Palta , ”Bizler İskenderun Belediyesi kursiyerleri olarak belediye başkanımız Sayın Seyfi Dingil ve değerli eşleri Feray Dingil hanımefendinin çok büyük desteklerini görüyoruz. Kültür Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Halk Eğitim Merkezi hocaları tarafından verilen el sanatları kurslarından oldukça memnunuz. İskenderun Belediyemiz tarafından açılan kurslarda hem meslek öğreniyoruz, hem de kendimizi geliştirme imkânı buluyoruz” dedi.

 

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise yaptığı konuşmada, "Toplumların temel taşı aile, ailenin temel taşı ise kadınlarımızdır. Unutulmamalıdır ki; her zaman varlıklarıyla hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız; huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların teminatıdır. Bizler belediye olarak her zaman yanınızdayız. Bu düşüncelerle tüm kadınlarımızın bu anlamlı gününü kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Ardından Başkan Seyfi Dingil, kadın kursiyerlerin tek tek kadınlar gününü kutlatarak karanfil takdim etti.

Daha sonra İskenderun Özel ve Mesleki Eğitim Merkezi öğrenci korosu mini bir konser verdi.

İskenderun Belediyesi kadın kursiyerleri ise Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e bu özel günde kendilerini unutmadığı için teşekkür ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939