BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: YAPILAN HİZMETLERE SAHİP ÇIKALIM

20171108muhtarlık1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yapılan hizmetlere hep birlikte sahip çıkılması gerektiğini belirtti.İskenderun Belediyesi tarafından Barboros Mahallesine yaptırılan muhtarlık binası kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından tahrip edildi.

KAMU MALLARI HEPİMİZİN

Konu ile ilgili bir açıklama yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Kamu malları hepimizin. Belediyemizin tarafından Barboros Mahallesine yaptırmış olduğumuz muhtarlık binamız çeşitli yerlerinden kırılmış ve kamu malına zarar verilmiştir. Bu kamu malları tüm mahallemizin tüm halkımızın. Bunu yapmalarındaki amacı anlamak mümkün değil. Ne yazık ki toplum içerisinde bu tür uygunsuz art niyetli kişi veya kişiler var. Halkımızın muhtarlıklarımızdan daha rahat hizmet alabilmeleri için yapmış olduğumuz buna benzer hizmetlere hep beraber sahip çıkılması gerekiyor” dedi.

HİZMETLERE SAHİP ÇIKALIM, KORUYALIM

Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Konu ile ilgili olarak gerekli işlemleri başlatıyoruz. Hizmetlere sahip çıkalım, koruyalım. Bunlar milli servetimizdir. Nasıl ki insanlar evlerindeki eşyaları kırıp tahrip ederek zarar vermiyorsa bu kamu mallarına da hiçbir şekilde zarar vermemelidir. Zarar verenleri uyararak engel olmaya gayret göstermeliyiz. Bu konuda vatandaşlarımız bu kişileri gördüklerinde belediyemize bildirmelerini istiyoruz” diye konuştu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939