İSKENDERUN BELEDİYESİ ZABITASI ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Zabıta Müdürlüğünün 7/220180211zabita14 çalışma prensibiyle İskenderun halkının esenlik, huzur, sağlık ve düzenin sağlanması için çalışmalarına aralıksız devam ettiğini belirtti. Zabıta Müdürü Bekir Aksoy zabıta müdürlüğünün 2017 yılı içerisinde yapmış olduğu denetimler ve faaliyetler hakkında TRT Çukurova Radyosuna bilgiler verdi.

Aksoy,2017 yılı içerisinde İskenderun Belediye Başkanımız Seyfi Dingil’in talimatları doğrultusunda etkin ve verimlilik esasına göre ortaya koyulan insan odaklı çalışma prensibiyle örnek bir çalışma anlayışının ortaya koyulduğunu söyledi.

Çalışmalarını belirli bir plan ve program esasına göre şekillendiren İskenderun Belediyesi, yenilikçi ve ileri görüşlü yönetim anlayışı ile geleceğin İskenderun’unu inşa etmek için gece gündüz demeden şehrin dört bir tarafında belediyecilik hizmetlerini hayata geçirmeye devam ediyor.

SONUÇ ODAKLI HİZMET ANLAYIŞI
Zabıta Müdürlüğünün 7/24 çalışma prensibi anlayışıyla tüm personeliyle İskenderun halkının her zaman yanında olmaya çalıştığını ifade eden Başkan Seyfi Dingil,“ Kentimizi her açıdan istenilen seviyeye getirmek için belediyemiz tüm imkânlarını kullanarak adeta bir hizmet seferberliği örneği sunmaktadır. Bu anlayışla halkımızın memnuniyetini öncelikli görerek hizmet ağımızı şehrimizin dört bir tarafına yayarak 7/24 gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Daha yapacak çok işimiz var. İnşallah onları da hep birlikte yapacağız” diye konuştu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939