BAŞKAN SEYFİ DİNGİL, AK PARTİ KADIN KOLLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

20180308kadın1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle AK Parti ilçe kadınları ile kahvaltı programında bir araya geldi.Düzenlenen programa İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in eşi Feray Dingil,AK Parti İlçe Başkanı Bestami Bilgili’nin eşi Sevim Bilgili , AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gül Nalcı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Düzenlenen programda bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Rabbim tüm günlerimizi bu güzel günlerden eylesin inşallah. Bize göre kadınlar bir milletin ve ailenin temel direğidir haklarını ödememiz mümkün değildir. AK Parti hükümetleri döneminde kadınlara pozitif ayrımcılık tanınma noktasında pek çok adımlar atıldı. Sosyal, ekonomik ve siyasal alanda birçok anayasal düzenlemeler yapıldı. Yapılmaya devam edilecektir. Ülkemizin kalkınması, kentimizin gelişmesi için kadınlarımızın emekleri ve rolü gerçekten çok önemli. En büyük arzumuz kadınlarımızın hayatın her alanında ekonomik, siyasal, sosyal ve kültürel olarak çok daha iyi ve en üst noktalarda gelmesini görmektir" dedi. 

Başkan Seyfi Dingil,”sadece bugün için değil, her daim yanınızdayız. Çalışmalarımızda vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Şehit anneleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutluyorum ”diye konuştu.

Programın sonunda Başkan Seyfi Dingil ve eşi Feray Dingil, programa katılan kadınlara karanfil takdim etiler.

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939