KKTC DİN GÖREVLİLERİNDEN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET

20180314kktc1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ordumuzun Afrin operasyonunda kahramanca bir mücadele verdiğini belirtti. KKTC Din İşleri Başkan Yardımcısı Mustafa Küçük, KKTC Din Görevlileri Sendikası Başkanı Süleyman Çakır, KKTC Din Görevlileri Denek başkanı Gökhan İnik ve beraberinde heyet İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

MİLLETİMİZ TEK YÜREK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Bilindiği üzere, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz (TSK) terör örgütlerine yönelik olarak; ülkemizin güvenliği ve milletimizin huzurunu temin etmek amacıyla masum insanların hayatını koruyarak bölgeyi terörist unsurlardan arındırmak için Zeytin Dalı Harekâtını başarı ile devam ettirmektedir. Milli birlik ve beraberlik duygusu içerisinde terörle mücadelemizin başarılı olacağı aşikârdır. Milletimiz tek yürek Mehmetçiklerimizin yanındadır” dedi.

KAHRAMAN ORDUMUZUN YANINDAYIZ

KKTC Din İşleri Başkan Yardımcısı Mustafa Küçük ise Hatay’a askerlerimize destek olmak amacı ile geldikleri belirterek,”Hatay ve sınır bölgesinde çeşitli ziyaretlerde bulunacağız. Kıbrıs’taki din görevlileri olarak kahraman ordumuza destek olmak için buradayız. KKTC’den din görevlilerimizin selamını, muhabbetini getirdik. Afrin’de görev yapan askerlere manevi destek olmak için Kur’an-ı Kerim ve dualar okuyoruz. İndirilen hatmi şeriflerle, bütün bu manevi feyiz, bereket ve destekle Afrin’de görev yapan askerlerimize buradan dualarımızı gönderiyoruz. Rabbim ordumuzu muzaffer eylesin" şeklinde konuştu.

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939