İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL:MİMAR SİNAN PARKINDA AYDINLATMA ÇALIŞMASI YAPILIYOR

20180710park1İskenderun Belediyesi sorumluluk ve yetki alanında bulunan park, bahçe, cadde, sokak, yaya bölgeleri ve yeşil alanlara ışıklandırma çalışmalarını sürdürüyor.Bu amaçla ilçe genelinde aydınlatma projeleri, hazırlanmış planlarla, cadde, yeni yeşil alanlar, mevcut park, ve yeşil alanların bakım onarımları da sürüyor.Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Karayılan Mahallesinde bulunan vatandaşların yaz aylarında yoğun bir şekilde kullandığı mimar Sinan parkında başlatılan aydınlatma çalışmalarını yerinde inceledi.

 

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinden bilgiler alan Başkan Seyfi Dingil,”Vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda bu parkımıza yenileme ve düzenleme çalışması başlattık. Yaz aylarında vatandaşlarımızın akşam saatlerinde de dinlenebileceği, çocukların hoşça vakit geçirebilmeleri için aydınlatma çalışması yapıyoruz. Bu sayede bölge karanlık bir görüntüden kurtulmuş olacak ve daha güvenli hale gelecek” dedi.

PARK YENİLECEK

Belediye ekiplerinin hummalı bir çalışma içerisinde olduklarını belirten Başkan Seyfi Dingil,”İlk önce elektrik direklerinin konulacağı yerler belirlendi. Şimdide kanal hattı kazılıyor. Daha sonra montaj işlemleri yapılacak. Parktaki ayrıca banklar yenilenecek. Tüm bu hizmetler halkımız için yapılıyor. Halkımız hizmetin en güzeline layık. Vatandaşlarımızın her zaman hizmetindeyiz” diye konuştu.

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939