BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKÜR ZİYARETLERİ

20180807ziyaret1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediye olarak toplumun her kesimine hizmet etmenin gayretinde olduklarını belirtti. İskenderun Motocross Ekibi ve Denizciler Mahalle Muhtarı Ali Rıza Kekeç, Azganlık Mahalle Muhtarı Murat Saraç ve Çınarlı Mahalle Muhtarı Necati Bahriyeli İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i ziyaret ederek vermiş olduğu desteklerden ve hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” İskenderun Motocross Ekibi hafta sonunda bölge genelinde düzenlenen yarışmalara katılarak kentimizi en iyi şekilde temsil ettiler. Bizlerde lojistik destek vererek kulübe yardımcı olduk. Bu tür organizasyonlara Spora ve sporculara her zaman destek olmaya devam edeceğiz “dedi.

Motocross ekibide desteklerinden dolayı Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ettiler.

MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

Denizciler Mahalle Muhtarı Ali Rıza Kekeç, Azganlık Mahalle Muhtarı Murat Saraç ve Çınarlı Mahalle Muhtarı Necati Bahriyeli’de mahalle yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ederek,”Sağolsun Belediyemiz mahallemizde ihtiyaç olan yerlerde çalışmalar yapıyoruz. Başkanımızla her zaman iletişim hakindeyiz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz” şeklinde görüş beyan ettiler.

Başkan Seyfi Dingil’de ayrım yapmadan heryere hizmet etme gayretinde olduklarını söyledi.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939