İSKENDERUN BELEDİYESİ CAMİ TEMİZLİK EKİBİ ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜYOR

201811081cami1İskenderun Belediyesi ”Cami Temizlik Ekibi” düzenli aralıklarla planlanan şekilde camileri temizlemeyi sürdürüyor. Denizciler Mahallesinde bulunan İskan Evler Cami’inde çalışmalarını sürdüren İskenderun Belediyesi ”Cami Temizlik Ekibi” çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, cami temizlik ekibinin çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek, “Ekiplerimiz yapılan planlama ile belirlenen aralıklarla ilçemizde bulunan camilerin temizliğini yapıyorlar ”dedi.

Başkan Seyfi Dingil, vatandaşlarımızın camilerde daha temiz bir ortamda ibadetlerini yapma imkânına kavuşmaları için ekiplerin cami içini ve dışını da temizlediklerini belirterek,”ekipler camilerimizin temizliğini detaylı bir şekilde yapıyorlar. Ayrıca temizliğin dışında yine bazı camilerimizden gelen istek doğrultusunda onarım işleri de yapılıyor ”diye konuştu.

Uygulamadan çok memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar ise Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e ve ekibine verdikleri bu güzel hizmet nedeniyle teşekkür ettiler.

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939